حمایت از تولیدات داخلی و ممنوعیت خرید و واردات کالای مشابه داخلی

شرکت  محترم عضو سندیکا
به اطلاع می رساند پیرو نامه شماره 64076 وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و باتوجه به نامه شماره 164669/48462 مورخ92/10/25 دبیر محترم هیات دولت در خصوص اصلاح مصوبه شماره  145359/ت 47364 مورخ 90/7/23 بمنظور حمایت از تولید داخلی و ممنوعیت خرید و واردات کالای مشابه تولید داخل توسط دستگاه های دولتی. خواهشمند است چنانچه آن شرکت محصول کامل ارائه شده به بازار که مراحل تست خود را با موفقیت پشت سر گذاشته و حداقل یک قرارداد اجرا شده همراه با تائیدیه در اختیار دارد ، بمنظور اصلاح لیست کالاهای ممنوع الورود به کشور حداکثر لیست این محصولات را تا تاریخ 92/11/26 همراه با مستندات مربوطه به دبیر خانه سندیکا ارسال فرمائید. لازم بذکر است ارائه مستندات و قرارداد همراه با تائیدیه حسن انجام کار الزامی می باشد.


نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال ITDMEX
نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه­‌های دیجیتال (ITDMEX)، با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه­‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شورایعالی فضای مجازی و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، توسط مجمع تشکل‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران، از تاریخ 8 لغایت 11 اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه­های بین المللی تهران و با هدف معرفی ظرفیت­‌های فناوری اطلاعات و رسانه­‌های دیجیتال و توسعه سطح دسترسی جامعه به آخرین دستاوردها و نیز نمایش توانمندی­‌های تولید محتوای بومی مبتنی بر فرهنگ ایرانی - اسلامی برگزار می ­شود.
از کلیه فعالان حوزه‌های فناوری اطلاعات و رسانه­‌های دیجیتال و تولیدکنندگان محتوا دعوت می کند، جهت مشارکت حداکثری در برگزاری هرچه باشکوه ­تر این رویداد ملی، اقدام به پیش ثبت نام کنند. با توجه به فرصت اندک باقیمانده به ، در اسرع وقت جهت تکمیل فرم پیش ثبت نام  وب سایت itdmex.ir مراجعه کنید.


فرم های سمتا
به منظور پیگیری و تسریع در فرایند اخذ مجوز سمتا، شرکت های عضو سندیکا که فرم سمتا را پر نموده و به شرکت صاایران تحویل نموده اند، شماره پیگیری، تاریخ تحویل و نام واحد یا شخص تحویل گیرنده را بصورت کتبی به دبیرخانه سندیکا اعلام نمایند.

 


نمایشگاه صنعت بومی امنیت و پدافند سایبری

طبق هماهنگی صورت گرفته بین شرکت صنایع الکترونیک ایران (صاایران) و سندیکا افتا، نمایشگاه صنعت بومی امنیت و پدافند سایبری از تاریخ   92/9/23 لغایت92/9/28 در محل شرکت صا ایران برگزار می شود. شرکت های عضو سندیکا که دارای محصول آماده جهت ارائه در نمایشگاه می باشند فرم های ذیل را پر نموده و از طریق پست الکترونیکیiransec@isc.org.ir  به دبیرخانه ارسال نمایند.لازم به ذکر است بر اساس توافقات بعمل آمده از شرکت های عضو سندیکا بابت حضور در نمایشگاه حداقل هزینه ها دریافت خواهد شد.
دانلود فرم هادوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی IPAS

دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تجهیزات ایمنی، حفاظتی IPASدر تاریخ 4لغایت 7 مهرماه سال 92 در مصلی تهران برگزار خواهد شد.جهت کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از تخفیف(ویژه شرکت های عضو سندیکا) به نشانی www.ipas.ir مراجعه فرمائید

پرداخت حق عضویت سال 92

بدینوسیله از کلیه شرکت های عضو سندیکا افتا درخواست می گردد تا نسبت به پرداخت حق عضویت سال 92 خود به شماره حساب جاری 5-91730-20-1013 نزد بانک پارسیان به نام سندیکا افتا اقدام نموده و فیش واریزی را به نمابر 66057388 ارسال نمایند

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دهمین کنفرانس بین المللی انجمن رمز ایران
دهمین کنفرانس بین المللی انجمن رمز ایران در تاریخ  7 و 8 شهریور ماه 92 در دانشگاه یزد برگزار می شود .برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانیhttp://iscisc13.yazd.ac.ir  مراجعه فرمائید